فروش اینترنتی محصولات دکوراسیون داخلی
شش سال فروش آنلاین ده سال حضوری

تماس و واتساپ 09121259043 / 02146899748

مارو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

زیرسازی کاغذ دیواری

یکی از عوامل مهم بعد از خرید کاغذ دیواری اجرای صحیح و اصولی کاغذ دیواری و زیرسازی کاغذ دیواری هستش که به شرایط دیوار و زیرسازی آن بستگی دارد.
دیواری که میخواهیم بر روی آن زیرسازی کاغذ دیواری انجام شود باید سطحی صاف و سیقلی و عاری از هرگونه گردوغبار و چربی برخوردار باشد و همچنین نصب کاغذ دیواری در دمای خیلی پایین انجام نشود چون باعث کاهش بازدهی چسب کاغذ دیواری می شود.

یکی از مهمترین ویژگی  برای هر دیوارپوش که می‌تواند اولویت در انتخاب و استفاده از آن باشد قابل شستشو بودن و قابل تمیز کردن آن می باشد. مخصوصاً برای محیط های مسکونی و اداری که سلامت محیط و نظافت آن از اهمیت بالایی برخوردار است. کاغذ دیواری ها نیز در دسته های مختلفی تولید شده اند که اکثر آنها قابل شستشو و تمیز کردن هستند و همین امر سبب شده است که در سالیان اخیر جایگاه ویژه‌ای در بین مشتریان ایجاد کنند البته کلمه قابل شستشو شاید واژه چندان مناسبی نباشد و به جای آن می توان از واژه قابل تمیز کردن استفاده کرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…

تلگرامآپارات | توییتر | اینستاگرام

ما را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com/takdiz/

چناچه هر سوال یا مطلبی در مورد کاغذ دیواری یا پوستر دیواری دارید می توانید به مقاله صفر تا صد کاغذ دیواری که توسط این مجموعه جمع آوری شده است مراجعه بفرمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.