فروش اینترنتی محصولات دکوراسیون داخلی
شش سال فروش آنلاین ده سال حضوری

تماس و واتساپ 09121259043 / 02146899748

مارو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پوستر های سقفی

 

پوستر های سقفی هیچ تفاوتی با پوستر دیواری ندارند. شما میتوانید همان طرحی که برای پوستر دیواری انتخاب کردید برای پوستر سقفیتان انتخاب کنید…

ابعاد دلخواه

در پوستر سقفی هیچ محدودیتی در سایز و ابعاد چاپ نداریم و تمامی پوستر ها فری سایز هستند. یعنی طرحی که انتخاب می کنید در ابعاد دلخواه شما طراحی و چاپ می شود.

نصب

نصب پوستر های سقفی سخت تر از پوستر دیواری ها می باشد و زمان بیشتری صرف نصب آن می شود. لذا هزینه نصب آن ها بالاتر می باشد.

انتخاب طرح

نکته ی قشنگ و جالب در پوستر سقفی این است که شما میتوانید از طرح های مخصوص به سقف استفاده نمایید مانند طرح های رومی ، آسمان ، اسلیمی و…

پوستر سقفی دارای طرحهای متنوعی است که در وبسایت تک دیزاین طرح هایی از سبک کلاسیک را به نمایش گذاشتیم و امیدواریم مورد پسند کاربران عزیز قرار بگیرد.

اندازه گیری

نکته ی بعدی اندازه گیری است که برای اندازه گیری پوستر سقفی اگر سقفتان مستطیل شکل است همان طول و عرض سقف را اندازه گیری می کنیم ولی اگر سقفتان دایره ای شکل است باید قطر سقف را اندازه گیری کنیم و اگر سقفتان بیضی شکل است باید قطر بزرگ و قطر کوچک سقفتان را اندازه گیری نمایید.

شستشو

از دیگر مزایای پوستر دیواری و سقفی مجموعه تک دیزاین می توان به قابل شستشو بودن تمامی پوستر ها اشاره کرد که شما به راحتی می توانید شستشوی پوستر هایتان را با دستمال مرطوب یا دستمال های تنظیف انجام دهید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…

تلگرامآپارات | توییتر | اینستاگرام

ما را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com/takdiz/

چناچه هر سوال یا مطلبی در مورد کاغذ دیواری یا پوستر دیواری دارید می توانید به مقاله صفر تا صد کاغذ دیواری که توسط این مجموعه جمع آوری شده است مراجعه بفرمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.